Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavbou nízkoenergetických a pasívnych modulových drevostavieb. Za dobu našej činnosti sme v odbore získali veľké množstvo skúseností, zrealizovali veľa stavieb a mnohých rodinám sme vytvorili nové domovy a splnili ich sny.

Od roku 2012 sa zaoberáme predajom mobilných domov na slovensku, kde sme sa stali absolútnou jednotkou v tomto odbore. Dokazuje to predovšetkým predaj niekoľkých stoviek mobilných domov našim spokojným klientom a ich referencie na našu prácu.

Na základe veľkého množstva požiadaviek našich zákazníkov, sme sa rozhodli vyhovieť ich prianiam a vrhli sme sa do ďalšej životnej etapy našej spoločnosti a to do výroby modulových drevostavieb a v tejto etape vďaka spokojnosti našich klientov sme zostali doteraz.

Modulová drevostavba vznikla na základe nového stavebného systému, ktorý nie je prispôsobený len pre bývanie, ale napríklad aj pre občianske stavby, kancelárie, škôlky, rekreačné objekty, apod. Najväčšou výhodou je predovšetkým mobilita, variabilita, cenová dostupnosť, kvalitné moderné prevedenie a celková rýchlosť výstavby


A prečo vlastne stavať s našou firmou?

Rýchlosť realizácie do 5 mesiacov
Variabilita –
všetkým všetko na mieru
Vynikajúce izolačné vlastnosti
S nami bývate ekologicky
Celoročné možnosť výstavby

Záruka na konštrukciu, okná i celú stavbu
Najlepší pomer ceny a kvality
Nadštandardný zákaznícky servis
Možnosť navštíviť našu výrobu
Ekonomický prevoz

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

•Zakladáme si na vysokej kvalite za priaznivé ceny.
• Prevádzka domčeka je za „babku“.
• Pevne stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domček odovzdáme do 4 – 5 mesiacov a ušetríme vám všetky starosti ohľadom stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domčeky na mieru našim klientom, nebojíme sa zmien ani neštandardných vecí, navyše možno domček kedykoľvek previezť na iné miesto.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používame iba certifikované, zdravotne nezávadné materiály. Životnosť našich drevostavieb je porovnateľná s murovanou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips