Technické informácie

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na ekologickú stránku svojich produktov a snaží sa posúvať vnímanie spoločnosti a investorov týmto smerom. Z pozície enviromentálneho vnímania ide o predlžovanie vlastného života a pri bývaní v týchto moduloch práve preto, že sú v nich eliminované materiály ako polystyrén, rôzne fosfátové, „dehydové“ farby atď. A kde inde, než na poli výstavby občianskej vybavenosti a mobilných domov na bývanie. Ekologická výstavba navyše často nemusí ísť zákonite ruka v ruke s predražovaním stavieb, ba práve naopak.

Za použitie ekologických materiálov a s ohľadom na životné prostredie možno stavať rýchlejšie, kvalitnejšie a dokonca i lacnejšie, než pri použití konvenčného spôsobu výstavby.

Naším cieľom je minimálna stopa na životnom prostredí.

Modulárna drevo výstavba vychádza z myšlienky prefabrikácie stavebných dielov starej už 50 rokov. Oproti konvenčnej výstavbe vyniká predovšetkým svojimi nižšími obstarávacími nákladmi a rýchlosťou výstavby.


Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

•Zakladáme si na vysokej kvalite za priaznivé ceny.
• Prevádzka domčeka je za „babku“.
• Pevne stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domček odovzdáme do 4 – 5 mesiacov a ušetríme vám všetky starosti ohľadom stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domčeky na mieru našim klientom, nebojíme sa zmien ani neštandardných vecí, navyše možno domček kedykoľvek previezť na iné miesto.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používame iba certifikované, zdravotne nezávadné materiály. Životnosť našich drevostavieb je porovnateľná s murovanou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips