Vykurovacie systémy

Existuje mnoho variant akým spôsobom vykurovať svoju novú modulovú drevostavbu. Uvádzame tu len niektoré z možností. Pre viac informácií sme Vám samozrejme k dispozícii.

1) Elektrické konvektory

Štandardne sú mobilné domy a drevostavby vykurované elektrickými nástennými konvektormi ATLANTIC F-129 o výkone 0,5kW – 2kW s plynule nastaviteľnou teplotou v rozsahu 7-30 ° C a možnosťou obmedzenia teplotného rozsahu. Súčasťou je elektronický termostat. Konvektory sú vybavené vysoko kvalitným oceľovým trubkovým vykurovacím telesom s hliníkovými lamelami pre lepšie odovzdávanie tepelnej energie do okolia.

V cene našich stavieb na kľúč je v každej miestnosti jeden konvektor, v kúpeľni potom elektrický rebrík

2) Elektrické podlahové kúrenie

Elektrické vykurovacie fólie sú určené pre elektrické veľkoplošné stropné alebo podlahové vykurovanie interiérov. Hlavnou prednosťou je hrúbka vykurovacej fólie – len 0,4 mm a schopnosť vyhrievať v celej ploche. Tým je dosiahnutého potrebného výkonu (80 w/m2) už pri nižších teplotách. Stavebné konštrukcie sú tak menej tepelne namáhané a povrchová teplota je rovnomerne rozložená.

elektrické podlahové topení

3) Elektrický ohrievač

Zásobníkové tlakové ohrievače vody so smaltovanou oceľovou nádobou o objeme 80l. Elektrický ohrev je namontovaný na prírube revízneho otvoru spolu s horčíkovou anódou ako pomocnou ochranou nádoby proti korózii. Zásobník je opatrený vonkajším plášťom z oceľového plechu v bielej farbe. Málo objemovej ohrievače majú plastový plášť. Izoláciu tvorí polyuretánová pena, ktorá zaručuje nízke tepelné straty. Bojler je montovaný vodorovne nad dvere kúpeľne tak, aby zaberal čo najmenej priestoru.

Je viacero možností, ako mať vyriešené kúrenie vo Vašom module, a preto neváhajte a informujte sa u nášho poradcu, alebo navštívte našu výrobu.

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

•Zakladáme si na vysokej kvalite za priaznivé ceny.
• Prevádzka domčeka je za „babku“.
• Pevne stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domček odovzdáme do 4 – 5 mesiacov a ušetríme vám všetky starosti ohľadom stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domčeky na mieru našim klientom, nebojíme sa zmien ani neštandardných vecí, navyše možno domček kedykoľvek previezť na iné miesto.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používame iba certifikované, zdravotne nezávadné materiály. Životnosť našich drevostavieb je porovnateľná s murovanou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips