Vykurovacie systémy

Existuje mnoho variantov, akým spôsobom vykurovať svoju novú modulovú drevostavbu. Uvádzame tu len niektoré z možností. Pre podrobnejšie informácie sme Vám samozrejme k dispozícii.

Varianty vykurovania:

elektrický konvektor1) Elektrické konvektory

Štandardne sú mobilné domy a drevostavby vykurované elektrickými nástennými konvektormi AEG s výkonom 2,0kW, 1,5kW a 1,0kW s plynule nastaviteľnou teplotou v rozsahu 7–30°C a možnosťou obmedzenia teplotného rozsahu. Konvektory sú vybavené vysokokvalitným oceľovým rúrkovým vykurovacím telesom s hliníkovými lamelami pre lepšie odovzdávanie tepelnej energie do okolia.

2) Elektrokotol a radiátory


Základ vykurovacieho systému tvoria medené rozvody vedené v podlahovej konštrukcii.

Vykurovacie agregáty sú riešené radiátormi v kombinácii so závesným elektrickým kotlom. Alternatívne, alebo ako doplnok možno použiť krbové kachle s výmenníkom.

3) Elektrické podlahové kúrenie

Elektrické vykurovacie fólie sú určené na elektrické veľkoplošné stropné alebo podlahové vykurovanie interiérov. Hlavnou prednosťou je hrúbka vykurovacej fólie – len 0,4 mm, a schopnosť vyhrievať v celej ploche. Tak sa docieli potrebný výkon (80w/m2) už pri nižších teplotách. Stavebné konštrukcie sú tak menej tepelne namáhané a priestorová teplota je rovnomerne rozložená.

4) Elektrický ohrievač

Zásobníkové tlakové ohrievače vody so smaltovanou oceľovou nádobou s objemom 125 l. Elektrický ohrev je namontovaný na prírube revízneho otvoru spolu s horčíkovou anódou ako pomocnou ochranou nádoby proti korózii. Zásobník je opatrený vonkajším plášťom z oceľového plechu bielej farby. Nízkoobjemové hrievače majú plastový plášť. Izoláciu tvorí polyuretánová pena, ktorá zaručuje nízke tepelné straty. Bojler je montovaný vodorovne nad dvere kúpeľne tak, aby zaberal čo najmenej priestoru.

Existuje viacero možností, ako mať vo Vašom module vyriešené vykurovanie, preto neváhajte a informujte sa u nášho poradcu, alebo navštívte našu výrobňu.

V cene našich stavieb na kľúč je v každej miestnosti jeden konvektor, v kúpeľni elektrický rebrík.

 

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ bývanie

Poskytujeme jednoznačne najnižšie ceny na trhu! Náš najlacnejšie modul je k dispozícii už od 26 154 € bez DPH. Kompletný cenník k dispozícii tu.

RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY domu

Bývanie na kľúč do 2-3 mesiacov. Tým, že naše moduly vyrábáme v krytých halách a máme vyhradený výrobný tým, vznikajú naše stavby veľmi rýchlo.

EKOLÓGIA drevostaveb

Používame prírodné materiály, ktoré neobsahujú škodlivé emisie SOX a COx a nezaťažujú životné prostredie.

Záruky MODULOS drevostaveb

Za našou prácou si stojíme a preto sa Vám nebojíme poskytnúť záruku 5 rokov na konštrukciu domu!