Výhody drevostavieb

1) FINANČNÁ NENÁROČNOSŤ

VIACNÁSOBNÉ ÚSPORY

OBSTARÁVACIA CENA – efektívne využitie priestoru umožňuje zachovať si štandard bývania na relatívne menších úžitkových plochách. Výsledkom priestorovej optimalizácie je úspora vzhľadom na obstarávaciu cenu domu.

ZÁKLADOVÉ PRVKY – založenie mobilnej drevostavby je realizované na zemné skrutky alebo betónové pätky, čo predstavuje úsporu cca 50 % oproti základovej doske, ušetrené peniaze môžete využiť na vybavenie Vašej drevostavby.

PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY – vďaka vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam možno zachovať zodpovedajúci komfort bývania pri udržaní priaznivých nákladov na prevádzku a vykurovanie objektu (kategória energetickej náročnosti C alebo B).

2) KONCEPT EKOLOGICKÉHO BÝVANIA

100% ZDRAVOTNE NEŠKODNÉ MATERIÁLY

Dôležitým aspektom pri projektovaní modulárnych domov a drevostavieb je kvalita životného prostredia, ku ktore tieto stavby prispievajú. „EcoConcept“ je uceleným systémom opatrení, ekologických a konštrukčných materiálov, ktoré ako celok výrazne zvyšujú kvalitu Vášho obydlia.

3) MODULARITA

KONCEPT RASTÚCÉHO BÝVANIE

Modulové drevostavby sú projektované tak, aby zaobstaranie jedného modulu nebolo konečným obmedzením veľkosti. Väčšina domov je projektovaná spôsobom, ktorý umožňuje v budúcnosti rozšíriť úžitkovú plochu až na trojnásobok.

4) RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY

BÝVANIE NA KĽÚČ DO 2-3 MESIACOV

Tým že sa všetko odohráva pod jednou strechou a my máme vyhradený výrobný tým, vznikajú naše stavby veľmi rýchlo a od podpisu zmluvy už je to k Vášmu vysnívanému domu naozaj rýchly priebeh.

5) MOBILITA

MOŽNOSŤ PRESUNU DOMU

Hoci modulové drevostavby poskytujú rovnaký komfort bývania ako domy na základovej doske, zachovávajú si svoju špecifickú mobilitu – domy sú osadené na zemných skrutkách, ktoré možno demontovať a použiť ich ako základy na inom mieste, čo robí z modulov úplne ojedinelý projekt na celom trhu. Zmeňte lokalitu trvalého bydliska zo dňa na deň. S nami to nie je žiadny problém.

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ bývanie

Poskytujeme jednoznačne najnižšie ceny na trhu! Náš najlacnejšie modul je k dispozícii už od 26 154 € bez DPH. Kompletný cenník k dispozícii tu.

RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY domu

Bývanie na kľúč do 2-3 mesiacov. Tým, že naše moduly vyrábáme v krytých halách a máme vyhradený výrobný tým, vznikajú naše stavby veľmi rýchlo.

EKOLÓGIA drevostaveb

Používame prírodné materiály, ktoré neobsahujú škodlivé emisie SOX a COx a nezaťažujú životné prostredie.

Záruky MODULOS drevostaveb

Za našou prácou si stojíme a preto sa Vám nebojíme poskytnúť záruku 5 rokov na konštrukciu domu!