Výhody drevostavieb

1) FINANCIE

ZAOBSTARÁVACIA CENA – naše modulové domy vďaka svojim užším obvodovým stenám vynikajú výrazne lepšími tepelno-izolačnými vlastnosťami ako majú murované stavby. Ušetríte teda niekoľko metrov štvorcových podlahovej plochy. Napríklad pri dome o veľkosti 100m2 zastavanej plochy získate cca 10m2 obytnej plochy navyše.

ZÁKLADOVÉ PRVKY – modulový dom je založený na na zemných skrutkách, alebo betónových pätkách, vďaka ktorým ušetríte viac ako 50% nákladov v porovnaní so základovou doskou. Ušetrené peniaze môžete využiť napr. Na nadštandardné vybavenie Vášho nového domu.

 PREVÁDZKOVÉ ZÁKLADY – vzhľadom k vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam je možné zachovať veľmi vysoký komfort bývania pri udržaní nízkych nákladov na prevádzku a vykurovanie objektu (trieda energetickej náročnosti B).

SUCHÝ PROCES – naše modulové domy montujeme v krytých halách. Stavať možno teda po celý rok a bez technologických prestávok.

2) EKOLÓGIA

Drevostavby znižujú nutnosť použitia materiálov pre stavbu z neobnoviteľných zdrojov. Drevo je úplne obnoviteľný zdroj a jeho využitie je bezodpadové. Všetky použité materiály sú zdravotne nezávadné. Pre výrobu stavebných častí týchto domov je spotrebovaný menej energie, než pre samotnú výrobu tehál a tvárnic. Drvivú väčšinu materiálov použitých pre výstavbu je možné recyklovať čo u murovaných stavieb nelze.Výstavba drevostavby spotrebuje 10x menej vody ako výstavba murovaného domu.

3) MODULARITA

Modulové drevostavby sú projektované tak, aby obstaranie jedného modulu nebolo konečným obmedzením veľkosti. Tieto domy sú projektované spôsobom, ktorý umožňuje úžitkovú plochu do budúcna ďalej rozširovať vďaka pripojenie ďalšieho modulu. Vaše bývanie sa môže postupne zväčšovať spoločne s Vašou rodinou a jej požiadavkami a potrebami.

4) RYCHLOSŤ VÝSTAVBY

Naše modulové domy sú vyrábané v krytých halách. Tento postup umožňuje zabezpečenie precízneho spracovania za použitia všetkých potrebných nástrojov a bez obmedzenia nepriaznivých klimatických podmienok. Vďaka tomuto systému výroby vznikajú naše stavby veľmi rýchlo, keď po podpise zmluvy môžete za 2-3 mesiace bývať. Nemusíte teda zbytočne vyhadzovať peniaze napr. Za nájomné, pri čakaní na zdĺhavú stavbu murovaného domu.

5) MOBILITA

Modulové domy postavené na zemných skrutkách poskytujú rovnaký komfort bývania pri súčasnom zachovaní svojej mobility. Zemné skrutky možno v prípade potreby demontovať a použiť ich ako základy na inom mieste, čo robí z modulov úplne ojedinelý projekt na celom trhu. Zmeňte lokalitu trvalého bydliska zo dňa na deň. S našimi modulovými domy to nie je žiadny problém.

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

•Zakladáme si na vysokej kvalite za priaznivé ceny.
• Prevádzka domčeka je za „babku“.
• Pevne stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domček odovzdáme do 4 – 5 mesiacov a ušetríme vám všetky starosti ohľadom stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domčeky na mieru našim klientom, nebojíme sa zmien ani neštandardných vecí, navyše možno domček kedykoľvek previezť na iné miesto.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používame iba certifikované, zdravotne nezávadné materiály. Životnosť našich drevostavieb je porovnateľná s murovanou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips