Stavby na mieru

Naše skúsenosti sú dlhoročné a veľmi obsiahle, preto sa nebránime žiadnej Vašej požiadavke, pretože zákazník je u nás vždy na prvom mieste

Pokiaľ ste si nevybrali z našej ponuky typových rodinných domov, veľmi radi Vám vypracujeme individuálny projekt rodinného domu na mieru. Vytvoríme individuálny projekt rodinného domu na mieru vrátane zaistenia stavby domu na kľúč.

Vy máte svoje sny a predstavy o bývaní, a my sme tu preto, aby sme ich mohli splniť. Spracujeme Vám klasické i zložitejšie zadanie pre stavbu. Vždy pritom kladieme dôraz na Vaše osobné želania, predstavy a maximálnu funkčnosť celého riešenia. Nechajte si preto u nás vytvoriť projekt rodinného domu alebo si prineste svoj projekt, ak nejaký máte. My Vám ho naceníme a postavíme.

Všetky naše domy sú buď nízkoenergetické alebo pasívne. Veľký dôraz kladieme na vnútorné členenie pre tvorbu harmonického priestoru domu. Základom pre všetky projekty rodinných domov je pritom rešpektovanie Vašich požiadaviek.

V prípade, že máte záujem o stavbu na mieru, neváhajte nás kontaktovat.

KONTAKTUJTE NÁS

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ bývanie

Poskytujeme jednoznačne najnižšie ceny na trhu! Náš najlacnejšie modul je k dispozícii už od 26 154 € bez DPH. Kompletný cenník k dispozícii tu.

RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY domu

Bývanie na kľúč do 2-3 mesiacov. Tým, že naše moduly vyrábáme v krytých halách a máme vyhradený výrobný tým, vznikajú naše stavby veľmi rýchlo.

EKOLÓGIA drevostaveb

Používame prírodné materiály, ktoré neobsahujú škodlivé emisie SOX a COx a nezaťažujú životné prostredie.

Záruky MODULOS drevostaveb

Za našou prácou si stojíme a preto sa Vám nebojíme poskytnúť záruku 5 rokov na konštrukciu domu!