Stavby na mieru

Naše skúsenosti sú dlhoročné a veľmi obsiahle, a preto sa nebránime žiadnemu Vašej požiadavke, pretože zákazník je u nás vždy na prvom mieste.

Ak ste si nevybrali z našej ponuky typových rodinných domov, veľmi radi Vám vypracujeme individuálny projekt rodinného domu na mieru. Vytvoríme individuálny projekt rodinného domu na mieru vrátane zaistenia stavby domu na kľúč.

Vy máte svoje sny a predstavy o bývaní a my sme tu preto, aby sme ich vedeli splniť. Spracujeme Vám klasické aj zložitejšie zadanie pre stavbu. Vždy pritom kladieme dôraz na Vaše osobné želanie, predstavu a maximálnu funkčnosť celého riešenia. Nechajte si preto u nás vytvoriť projekt rodinného domu alebo si prineste svoj projekt, ak nejaký máte. My Vám ho naceníme a postavíme.

Všetky naše domy sú nízkoenergetické. Veľký dôraz kladieme na vnútorné členenie pre tvorbu harmonického priestoru domu. Základom pre všetky projekty rodinných domov je pritom rešpektovanie Vašich požiadaviek.

V prípade, že máte záujem o stavbu na mieru, neváhajte nás kontaktovať.

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

•Zakladáme si na vysokej kvalite za priaznivé ceny.
• Prevádzka domčeka je za „babku“.
• Pevne stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domček odovzdáme do 4 – 5 mesiacov a ušetríme vám všetky starosti ohľadom stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domčeky na mieru našim klientom, nebojíme sa zmien ani neštandardných vecí, navyše možno domček kedykoľvek previezť na iné miesto.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používame iba certifikované, zdravotne nezávadné materiály. Životnosť našich drevostavieb je porovnateľná s murovanou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips