Pripojenie na IS

Modulové mobilné drevostavby dodávame vždy tak, že sú pripravené na napojenie na štandardné prípojky inžinierskych sietí.

1) ODPADY

Všetky odpady sú zvedené do jedného centrálneho vývodu s priemerom minimálne 100/110 mm na okraji domu tak, aby bola zaistená ich dobrá dostupnosť i po osadení domu.

2) VODA

Prívod vody je riešený klasickou prípojkou na vodovodné potrubie 3“. Rovnako ako vývod odpadov, je i prívod vody umiestnený na okraji domu. Ako ochrana proti zamrznutiu sú používané 50W tepelné káble s termostatom, ktoré automaticky zaisťujú prehrievanie potrubia pri teplotách pod 5°C.

3) ELEKTRO

Odporúčaný istič prípojného bodu na napojenie mobilných modulových drevostavieb je 3x25A. Prívodný medený kábel do centrálnej rozvodnej skrine drevostavby s hlavným 32A vypínačom musí mať priemer min. 6 mm2.

Časová náročnosť kompletného napojenia na prípojky IS sa pohybuje okolo 3–4 hodín. 

Pripojenie na IS už nie je v našej kompetencii, vždy si to rieši klient sám s miestnymi špecialistami na vlastné náklady.

 

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ bývanie

Poskytujeme jednoznačne najnižšie ceny na trhu! Náš najlacnejšie modul je k dispozícii už od 26 154 € bez DPH. Kompletný cenník k dispozícii tu.

RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY domu

Bývanie na kľúč do 2-3 mesiacov. Tým, že naše moduly vyrábáme v krytých halách a máme vyhradený výrobný tým, vznikajú naše stavby veľmi rýchlo.

EKOLÓGIA drevostaveb

Používame prírodné materiály, ktoré neobsahujú škodlivé emisie SOX a COx a nezaťažujú životné prostredie.

Záruky MODULOS drevostaveb

Za našou prácou si stojíme a preto sa Vám nebojíme poskytnúť záruku 5 rokov na konštrukciu domu!