Stavba na kľúč a na dokončenie

Rozdiel medzi stavbou na dokončenie a stavbou na kľúč:

Stavba na dokončenie obsahuje: kompletné steny, strechu aj s krytinou, strop, všetky konštrukcia zo sadrovláknitých dosiek FERMACELL, fasádu (omietka, alebo drevo), okná a balkónové dvere, vonkajšie okenné parapety, elektrorozvody, vnútorné rozvody vody a klampiarske práce.

Neobsahuje podlahy, tie končia OSB doskou. V interiéri zatmelený a obrúsený sadrokartón, bez maľby. V kúpeľni všetky vývody uzavreté zátkami. Stavba je kompletne celá uzavretá.

V cene nie je zahrnutá doprava, základy (betónové pätky, alebo zemné skrutky) a žeriav, ktorý osadzuje modul na pozemku.

Stavba na kľúč obsahuje: kompletné steny, strechu aj s krytinou, strop, klampiarske práce, okná a balkónové dvere, okenné parapety, vnútorné dvere, podlahové krytiny, obklady stien, zariaďovacie predmety kúpeľňa, vykurovanie, vetranie, elektrorozvody, maliarske práce, vnútorné rozvody vody a kanalizáciu.

Stavba na kľúč neobsahuje nábytok, kuchynskú linku, ani žiadne vybavenie izieb. Vybavená je len kúpeľňa, ktorá obsahuje sprchovací kút, záchod, elektrický rebrík, umývadlo a bojler.

V cene nie je zahrnutá doprava, základy (betónové pätky, alebo zemné skrutky) a žeriav, ktorý osadzuje modul na pozemku.


Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

•Zakladáme si na vysokej kvalite za priaznivé ceny.
• Prevádzka domčeka je za „babku“.
• Pevne stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domček odovzdáme do 3-4 mesiacov a ušetríme vám všetky starosti ohľadom stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domčeky na mieru našim klientom, nebojíme sa zmien ani neštandardných vecí, navyše možno domček kedykoľvek previezť na iné miesto.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používame iba certifikované, zdravotne nezávadné materiály. Životnosť našich drevostavieb je porovnateľná s murovanou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips