Stavba na kľúč a na dokončenie

Rozdiel medzi stavbou na dokončenie a stavbou na kľúč:

Stavba na dokončenie obsahuje: kompletné steny, plochú strechu aj s krytinou, strop, všetky konštrukcia zo sadrovláknitých dosiek FERMACELL, silikónovú fasádu, okná, vstupné a balkónové dvere, vonkajšie okenné parapety, elektrorozvody ukončené vývodom zo steny, vnútorné rozvody vody a kanalizácie, klampiarske práce. V interiéri zatmelený a zbrúsený FERMACELL, bez maľby. V kúpeľni všetky vývody uzavreté zátkami.

Neobsahuje: podlahovú krytinu, interiérové dvere, vnútorné parapety, sanitárne vybavenie a obklady stien v kúpeľni, vykurovanie

V cene nie je zahrnutá doprava, žeriav a zemné skrutky

Stavba na kľúč obsahuje: plochú strechu aj s krytinou, silikónovú fasádu, klampiarske práce, elektrorozvody, vnútorné rozvody vody a kanalizácie, kompletné steny s výmaľbou, vykurovanie, okná, vstupné a balkónové dvere, okenné parapety, interiérové dvere, podlahovú krytinu, obklady stien a sanitárne vybavenie v kúpeľni – sprchovací kút, záchod, elektrický rebrík, umývadlo a bojler

Neobsahuje: nábytok, kuchynskú linku, ani žiadne vybavenie izieb

V cene nie je zahrnutá doprava, žeriav a zemné skrutky


Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

•Zakladáme si na vysokej kvalite za priaznivé ceny.
• Prevádzka domčeka je za „babku“.
• Pevne stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domček odovzdáme do 4 – 5 mesiacov a ušetríme vám všetky starosti ohľadom stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domčeky na mieru našim klientom, nebojíme sa zmien ani neštandardných vecí, navyše možno domček kedykoľvek previezť na iné miesto.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používame iba certifikované, zdravotne nezávadné materiály. Životnosť našich drevostavieb je porovnateľná s murovanou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips