Stavba na kľúč a na dokončenie

Rozdiel medzi stavbou na dokončenie a stavbou na kľúč:

Stavba na dokončenie obsahuje: kompletné steny, strechu i s krytinou, strop, všetky konštrukcie zo sadrovláknitých dosiek FERMACELL, fasádu (omietka, alebo drevo), okná a balkonové dvere, venkovné parapety, elektrorozvody, vnútorné rozvody vody a klampiarske práce.

Neobsahuje podlahy, končí sa OSB doskou. V interiéri pretmelený a obrúsený sadrokartón bez malby. V kúpeľni všetky vývody zatvorené zátkami. Stavba je kompletne uzavretá.

V cene nie je zahrnutá doprava, žeriav, ktorý modul osadzuje, ani základy (betónové pätky, alebo zemné skrutky).


Stavba na kľúč obsahuje: kompletné steny, strechu i s krytinou, strop, klampiarske práce, okná a balkónové dvere, okenné parapety, vnútorné dvere, podlahové krytiny, obklady stien, kompletná sanita v kúpeľňi, vykurovanie, elektrorozvody, maliarske práce, vnútorné rozvody vody a kanalizácia.

Stavba na kľúč neobsahuje nábytok, kuchynskú linku, ani žiadne vybavenie izieb. Vybavená je len kúpeľňa, ktorá obsahuje sprchovací kút, záchod, elektrický rebrík, umývadlo a bojler.

V cene nie je zahrnutá doprava, žeriav, ktrorý modul osadzuje, ani základy (betónové pätky, alebo zemné skrutky).

 

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ bývanie

Poskytujeme jednoznačne najnižšie ceny na trhu! Náš najlacnejšie modul je k dispozícii už od 26 154 € bez DPH. Kompletný cenník k dispozícii tu.

RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY domu

Bývanie na kľúč do 2-3 mesiacov. Tým, že naše moduly vyrábáme v krytých halách a máme vyhradený výrobný tým, vznikajú naše stavby veľmi rýchlo.

EKOLÓGIA drevostaveb

Používame prírodné materiály, ktoré neobsahujú škodlivé emisie SOX a COx a nezaťažujú životné prostredie.

Záruky MODULOS drevostaveb

Za našou prácou si stojíme a preto sa Vám nebojíme poskytnúť záruku 5 rokov na konštrukciu domu!